Mapa strony

GREEN LIFT - FLUITRONIC TML (GLF TML)


 

 


GREEN LIFT

GREEN LIFT® - FLUITRONIC® TML® to niestandardowy dźwig hydrauliczny o udźwigu od 320 kg (4 osoby) do 1600 kg (21 osób). Jest produkowany zgodnie z normami ISO 9001Dźwig osobowy GREEN LIFT  FLUITRONIC TML i spełnia wymagania europejskiej Dyrektywy Dźwigowej 2014/33/EU. Nazwa FLUITRONIC® podkreśla zastosowanie napędu najnowszej generacji z mikroprocesorowym sterowaniem. Wyposażony jest w nowoczesny agregat z proporcjonalnym blokiem zaworowym NGV spełniającym najnowszą poprawkę A3 do normy PN-EN 81-2. Zapewnia bardzo wysoki komfort przejazdu kabiny, a dokładność zatrzymania się na progu przystanku to ± 3 mm.

TML® może być wyposażony w maszynownię w prefabrykowanej szafce stojącej w pobliżu szybu. (np. w piwnicy) lub w wersji MRL-T bez maszynowni z agregatem w szybie. Nazwa TML® (ang. Tailor Made Lift) oznacza "dźwig skrojony na miarę" czyli taki, który jest indywidualnie zaprojektowany do niestandardowego szybu wg projektu architekta - wtedy poza nietypową kabiną mogą być zastosowane unikatowe rozwiązania dotyczące napędu czy bezpieczeństwa.


Dźwig panoramiczny osobowy GREEN LIFT
Dźwigi panoramiczne to odmiana dźwigów TML®. Główny element to przeszklona kabina projektowana w uzgodnieniu z architektem i często z inwestorem. Dźwig panoramiczny może być montowany w szklanym szybie lub w przestrzeni tylko częściowo ograniczonej ścianami ze szklanymi drzwiami, co często można zaobserwować w galeriach handlowych.

 


Dźwigi osobowe dla niepełnosprawnych
Dźwigi o jednym wejściu lub przelocie na wprost (180o), aby spełnić wymagania dostępności dla osób niepełnosprawnych powinny posiadać kabiny o wymiarach szer. x głęb. = 1,1 x 1,4m i szerokość drzwi 0,9 m.
Kabiny o przelocie kątowym 90o (drzwi na dwóch sąsiednich ścianach), powinny mieć minimalne wymiary kabiny 1,4 x 1,4 m (udźwig 900 kg) i każde drzwi o szerokości 0,9 m

Cykl pracy windy GREEN LIFT .pdf
Wózki inwalidzkie .pdf
Więcej o dźwigach / windach 


    Rysunki CAD / dwg / wymiary    


Kontakt w sprawie nietypowych rozwiązań:

22/858 91 30


Strona główna | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt


© 2011 - 2018 GMV POLSKA Sp. z o.o.
powered by RafixMax